Od 2 lutego Muzeum Ziemi Wschowskiej będzie otwarte dla zwiedzających. Zapraszamy do rezydencji jezuickiej przy placu Farnym 3 na ekspozycje stałe i wystawę „Z papierem przez dwa tysiąclecia” ze zbiorów Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju.

Dla przypomnienia podajemy dni i godziny otwarcia:

Wtorek: 10.00 – 15.30

Środa: 11.30 – 17.30

Czwartek: 10.00 – 15.30

Piątek: 10.00 – 15.30

Sobota: 13.00 – 17.00 wstęp bezpłatny

Prosimy zwiedzających o zachowanie środków bezpieczeństwa: zasłanianie nosa i ust, dezynfekcję rąk i utrzymywanie dystansu społecznego.

[Audiodeskrypcja: kolorowy plakat z wizerunkami wybranych eksponatów ze zbiorów Muzeum Ziemi Wschowskiej. Wzdłuż prawej bocznej krawędzi napis „z czułości do przeszłości”. U dołu wydzielony jednobarwny pasek, na nim od lewej dane teleadresowe i harmonogram otwarcia Muzeum. Od prawej krawędzi herb Wschowy i logo MZW. Pod znakami napisy: „Instytucja kultury Gminy Wschowa” i „Muzeum Ziemi Wschowskiej”.
#opisujemy]