Muzeum Ziemi Wschowskiej, Stowarzyszenie Czas A.R.T. i Przyjaciele Dróg św. Jakuba w Polsce serdecznie zapraszają na spotkanie z Zofią i Markiem Bazak – „Wędrując polskimi Drogami św. Jakuba”.

Spotkanie odbędzie się 16 listopada o godz. 17.00 w siedzibie Muzeum przy Pl. Farnym 3 (dawna rezydencja jezuicka).
Zofia i Marek Bazak, na co dzień mieszkający w Warszawie, od wielu lat pielgrzymują Drogami św. Jakuba. Początkowo, jak sami podkreślają, ich wędrówki miały charakter turystyczny. Z czasem stali się pielgrzymami.

Spotkanie w Muzeum będzie również okazją do prezentacji działań popularyzujących wschowski odcinek Drogi św. Jakuba.

Serdecznie zapraszamy​ wszystkich tych, którzy już dali się tą drogą zainspirować jak i tych, którzy chętnie zainspirować się dadzą.

sw-jakub-plakat-01