Muzeum Ziemi Wschowskiej zaprasza na wystawę i kiermasz wielkanocny rękodzieła artystycznego Warsztatów Terapii Zajęciowej prowadzonych przez Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Nasz Ośrodek”.

W warsztatowych pracowniach tym razem powstały piękne, oryginalne ozdoby wielkanocne: jajka zdobione różnorodnymi technikami, kurki, kolorowe drzewka, kartki z życzeniami i poduszki w kształcie wielkanocnych zajączków.

Prace eksponowane są w Muzeum przy Placu Farnym 3 od 17 marca do 2 kwietnia 2015. W każdą niedzielę trwania wystawy zapraszamy na kiermasz. Można będzie na nim kupić wyjątkową świąteczną ozdobę, a jednocześnie wspomóc szlachetne działania na rzecz osób niepełnosprawnych. Zapraszamy serdecznie!