Szanowni Państwo,

zapraszamy na spacer studyjny w ramach projektu „Moje miasto, a w nim…”

Spotykamy się w piątek, 25 maja 2018 o godzinie 18.00, w siedzibie muzeum przy placu Farnym 3.

Majowe spotkanie w ramach projektu „Moje miasto, a w nim…” zapowiada się pachnąco i smakowicie.

W naszych, muzealnych „Ogrodach księżniczki Anny” mięta i melisa rywalizują we wzroście, a poziomki rumienią się dyskretnie.

Po spacerze, którego celem będzie poszukiwanie malowniczych zaułków, enklaw zieleni ukrytych wśród ulic, zapraszamy na muzealny dziedziniec,  na rozmowę o krajobrazie naszego miasta przy placku z truskawkami.

Podsumujemy nasze dotychczasowe dyskusje i wspólnie zastanowimy się, jak wykorzystać potencjał zabytkowej Wschowy do wzbogacania ruchu turystycznego i działań przedsiębiorców wokół niego.

Zapraszamy wszystkich miłośników królewskiego Miasta!

Wydarzenie zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018.