Zapraszamy Państwa do udziału w naszym konkursie z nagrodami. Konkurs ma miejsce na profilu Muzeum Ziemi Wschowskiej na Facebooku.

Na zwycięzcę czekają:

– Bilet rodzinny na zwiedzanie z przewodnikiem w naszym muzeum

– Do wyboru filiżanka, kubek lub kufel z wizerunkiem wschowskich kamieniczek

– Egzemplarz naszej ostatniej publikacji ,,O Serapisie, najważniejszym bóstwie egipskim”

Konkurs związany jest z cyklem Królewskie historie. Do tej pory rozmawialiśmy o mennictwie i młynarstwie we Wschowie. Pytaniem jest to, kto będzie naszym kolejnym gościem? Reguły konkursu są proste. Wystarczy napisać pod postem imię i nazwisko naszego kolejnego gościa. Z osobą naszego rozmówcy związane są dwa zdjęcia zamieszczone na naszym profilu na Facebooku. Nasz gość związany jest ze Wschową całe swoje życie. W przeszłości pracował w jednej z instytucji kultury we Wschowie. Znany jest też z zamiłowania do królewskiej gry.
Każdy ma tylko jedną szansę. Wygrywa osoba, która najszybciej poda poprawną odpowiedź.

Premiera filmu w najbliższą sobotę o godz. 19.00 na kanale YouTube Muzeum Ziemi Wschowskiej, wraz z premierą filmu nastąpi rozwiązanie konkursu.

Konkurs zamknięty. Szczęśliwcem została Pani Krystyna Próchniewska.