Już 18 stycznia zapraszamy na pierwsze w tym roku Niedzielne Królewskie Zabawy w Muzeum. Sympatycy tych niedzielnych, popołudniowych spotkań zapewne zauważą nowe słowo: KRÓLEWSKIE…

Pojawiło się ono, ponieważ przez sześć kolejnych miesięcy będziemy poznawać królewskość Wschowy. Dzieci wraz z opiekunami podczas działań będą mogły dowiedzieć się, co takiego Wschowa zawdzięcza królom, a za co królowie cenili Wschowę, jakie tajemnicze zainteresowania mieli członkowie królewskich rodów i na koniec… jak to jest być królem!

Przygotowaliśmy także niespodziankę: każde dziecko dostanie Kartę Uczestnika Królewskich Zabaw, na której zaznaczać będzie swoją obecność w kolejnych spotkaniach. Na najpilniejszych Odkrywców Królewskiej Wschowy już czekają nagrody.

Zapraszamy do Muzeum!

plakat_królewskie zabawy 4