Tegoroczne warsztaty w ramach Lata w Muzeum odbędą się w ostatnim tygodniu lipca. Pracownicy Muzeum Ziemi Wschowskiej to również przewodnicy oprowadzający po mieście wycieczki, opowiadający historię wschowskich zabytków. W czasie wakacyjnych spotkań pragniemy podzielić się z uczestnikami tym doświadczeniem. W formie zabawy, kreatywnych ćwiczeń, twórczych zajęć wykorzystujących różnorodne sztuki wizualne dzieci będą poznawać tajniki działań związanych z profesją przewodnika, szukać odpowiedzi na łatwe i trudne pytania, np.: Czy historia jest żywa, czy martwa? Gwarantujemy doskonale spędzony czas w grupie rówieśników i z ciekawą opowieścią w tle.
Lato w Muzeum – zapraszamy od 26 do 29 lipca 2016. Udział w zajęciach jest bezpłatny, lecz liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są w Muzeum przy Placu Farnym 3 lub pod numerami telefonu: 65 540 74 61 i 607 249 658.

muzeum_lato ze sponsorem