Promocja książki Bartosza Tietza

Franz Pfutzenreiter i początki archeologii na ziemi wschowskiej”

odwołana!

Z przykrością informujemy, że w związku z pandemią Covid-19 jesteśmy zmuszeni odwołać spotkanie autorskie z Bartoszem Tietzem, promujące książkę pt. „Franz Pfutzenreiter i początki archeologii na ziemi wschowskiej”, które miało się odbyć 28 października 2020 r. o godzinie 17:00 w Zamku Królewskim we Wschowie.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy do zakupu książki. Na życzenie zostanie ona opatrzona dedykacją autora. Mimo tego, że Muzeum Ziemi Wschowskiej jest nieczynne dla zwiedzających – pracownicy MZW są na swoich stanowiskach. Nasze publikacje są dostępne w sklepiku muzealnym przy pl. Farnym 3. Można umówić się telefonicznie: 65 540 16 40 lub skontaktować mailowo: edukacja.muzeum.wschowa@gmail.com czy przez wiadomość wysłaną na muzealny fanpage fb.