Szanowni Państwo,

Muzeum Ziemi Wschowskiej ma zaszczyt zaprosić na otwarcie Informacji Turystycznej we Wschowie, które nastąpi dnia 14 czerwca 2022 roku o godz. 13.00 w naszej siedzibie przy pl. Farnym 3.
W ramach IT we Wschowie działać będzie strona internetowa, za pośrednictwem której będzie można umawiać i rezerwować wizyty w muzeum oraz organizować i opłacać wycieczki po mieście. Strona umożliwiać będzie samodzielny wybór wschowskich zabytków, które turysta zechce zwiedzić. Turysta otrzyma równocześnie informację o kosztach wycieczki oraz czasie jej trwania. Równocześnie uruchomiony zostanie sklep internetowy, w którym będą mogli Państwo zakupić szereg pamiątek, w tym najnowszy przewodnik turystyczny: ,,Lubuskie od Warty po Dolne Łużyce”, nowe magnesy z wizerunkami wschowskich zabytków,  jak również publikacje muzealne związane z naszym regionem.

W dniu otwarcia zostanie przedstawiona maskotka promująca Informację Turystyczną we Wschowie, która w przyszłości opowiadać będzie i zachęcać do wizyty we Wschowie.

Serdecznie zapraszamy!