Z przyjemnością zapraszamy naszych najmłodszych gości na tegoroczne „Lato w muzeum”.  W tym roku, ten wyjątkowy cykl warsztatów i wykładów, przeniesie uczestników w bajkowe miejsca, a nawet światy.
Letnia przygoda z poszukiwaniem sztuki od odległej starożytności do przełomu wieków XIX i XX pod intrygującym tytułem „W wiosce Galli. W poszukiwaniu źródeł secesji” rozpocznie się 8 sierpnia w siedzibie MZW przy placu Farnym 3.
W pierwszym dniu zapraszamy na lekcję muzealną i warsztaty wzbogacające zdolności manualne pod tytułem „Bajkowy świat Celtów. Imperium ducha i natury.”
Dzień drugi dzieci spędzą w XVIII wiecznej Francji dzięki lekcji zatytułowanej „W ogrodach króla Stasia” gdzie będą miały okazje wziąć udział w budowie tychże ogrodów. Natomiast w dzień trzeci zapraszamy do świata „Wspaniałej secesji przełomu XIX i XX wieku”.
Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w recepcji muzeum przy Placu Farnym 3, bądź pod numerem telefonu 65 540 16 40 wew. 20.

Zajęcia będą się odbywać od 8 do 10 sierpnia w godzinach 10:00 – 13:00.
Więcej informacji pod numerem telefonu 65 540 16 40 wew. 20. oraz na plakatach.
Serdecznie zapraszamy.