„Śmiercicha ze wsi, nowelotko do wsi”
WYJĄTKOWA PROPOZYCJA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI!!!

Zapraszamy na warsztatową lekcję muzealną na wystawie archeologiczno-etnograficznej „Świadkowie minionych pokoleń”, która będzie związana ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi.
Opowiemy o wczesnowiosennych zwyczajach dorocznych praktykowanych na ziemi wschowskiej, o kulturze ludowej i tradycjach wielkanocnych.

Zapraszamy, a przy okazji przypominamy zasady zamawiania lekcji muzealnych w Muzeum Ziemi Wschowskiej:
– przy lekcjach muzealnych obowiązuje wcześniejsza rezerwacja terminu;
– jedna lekcja muzealna przeznaczona jest dla jednej klasy szkolnej lub grupy przedszkolnej;
– lekcja muzealna to koszt 50 zł plus bilet wstępu do muzeum – 1 zł do 19 lat, dzieci do lat 7
– wstęp do muzeum bezpłatny. Koszty biletów dotyczą lekcji, które odbywają się z wykorzystaniem muzealnych ekspozycji.
Kontakt: edukacja.muzeum.wschowa@gmail.com