Jak już pewno wiecie, znów możemy zaprosić Was do Muzeum. Jeszcze lepszą informacją jest to, że wystawa „Z papierem przez dwa tysiąclecia” ze zbiorów Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju zostaje z nami aż do końca kwietnia.

Już od jutra, tj. od soboty, uruchomimy dla zwiedzających indywidualnych warsztat czerpania papieru. Z tej okazji zapraszamy do zabawy:

Dla pierwszych dziesięciu osób, które przyjdą do Muzeum i wykonają własnoręcznie czerpany papier, a następnie wrócą ze stworzoną w domu na tej kartce pracą plastyczną, mamy upominek – publikację Muzeum Papiernictwa o „Młynie, co zboża nie miele”. Inspirujące przykłady takich prac pokażemy podczas czerpania papieru.

Godziny i dni otwarcia Muzeum Ziemi Wschowskiej (rezydencja jezuicka, pl.Farny 3):

Wtorek: 10.00 – 15.30

Środa: 11.30 – 17.30