Szanowni Państwo,
w związku z przygotowaniami do nowej wystawy pt. „Życie towarzyskie w PRL”, zwracamy się z prośbą o przekazywanie fotografii z lat 1960 – 1989, na których uwiecznione zostało życie towarzyskie we Wschowie. Interesują nas wszelkiego rodzaju zdjęcia przedstawiające rodzinne domówki, imprezy, dyskoteki, koncerty, zabawy w plenerze i spotkania towarzyskie, które odbywały się we Wschowie. Jeśli są Państwo w posiadaniu takich zdjęć lub pocztówek, to prosimy o wysłanie nam skanów z opisem na adres:
inwentarz@muzeum.wschowa.pl lub historyk@muzeum.wschowa.pl
Skany fotografii możemy wykonać również na miejscu, w godzinach pracy muzeum, w siedzibie na pl. Farnym 3.
*Prosimy również o odesłanie skanu wypełnionego oświadczenia dotyczącego przekazania wizerunków (dokument w załączniku).