Stowarzyszenie Czas A.R.T. wraz z Muzeum Ziemi Wschowskiej oraz Muzeum Okręgowe w Lesznie zapraszają na prezentację książki „Życie duchowe na Ziemi Wschowskiej i pograniczu wielkopolsko-śląskim”.

Książka jest pokłosiem konferencji naukowej, jaka odbyła się w 2015 roku we Wschowie i Lesznie. Publikacja w ciekawy i przystępny sposób łączy liczne zagadnienia składające się na bogactwo duchowych przeżyć związanych z życiem religijnym na wspomnianym w tytule pracy regionie.

Prezentacja odbędzie się 4 marca 2018 roku, o godzinie 15:00 w Muzeum Ziemi Wschowskiej we Wschowie (pl. Farny 3).

Podczas spotkania miłośnicy Drogi św. Jakuba będą mieli okazję wysłuchać najnowszych wiadomości o działaniach podjętych na wschowskim odcinku szlaku oraz planach na 2018 rok.

Publikacja została wydana dzięki wsparciu finansowemu Lubuskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, Województwa Lubuskiego oraz Powiatu Wschowskiego.