Zbliżają się kolejne Ferie w muzeum.
W dniach od 21 do 23 lutego 2024 r.  w Muzeum Ziemi Wschowskiej przy Pl. Farnym 3 odbędą się zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych.

Przeniesiemy się w czasie do XIX wieku, pokażemy dzieciom jak żyło się we Wschowie oraz w XIX-wiecznym Londynie.

Drugi dzień zostanie poświęcony niedawnemu odkryciu kapsuły czasu. W trakcie tych zajęć mali uczestnicy poznają historię kościoła farnego, samego znaleziska oraz sami stworzą kapsułę czasu.

Trzeci dzień będzie dotyczył naszej najnowszej wystawy „Polska elektronika w XX wieku”.
Zapraszamy na spotkanie z kolekcjonerem Kubą Juskowiakiem, który opowie o swojej pasji i sprzęcie.

Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: tel. 65 540 16 40   lub w siedzibie Muzeum Ziemi Wschowskiej przy Pl. Farnym 3.
Do udziału uprawnia wykupienie biletu ulgowego dla dziecka w cenie 5 zł każdorazowo w dniu zajęć.